I choose conciously - Erasmus + Project

+48 511 031 913 kontakt@eduexpert.eu

Konferencja podsumowująca projekt „Wybieram świadomie – nowatorskie narzędzia budowania ścieżki kariery”.

6 czerwca 2018 w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca projekt Erasmus+ „Wybieram świadomie – nowatorskie narzędzia budowania ścieżki kariery”.

Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać wykładów ekspertów:

Pani mgr inż. Ewa Superczyńska Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu opowiedziała o  znaczenie doradztwa zawodowego w wyborze kariery zawodowej

Anna Lewandowska i Justyna Schaefer-Kurkowiak ze Stowarzyszenia Centrum Promocji PISOP i Fundacja Niwa  zaprezentowały postać Jana Heweliusza-Być jak Jan Heweliusz, jak zmieniać pasję na zawód

Na temat rezultatów wypracowanych w  projekcie opowiedziała Prezes Eduexpert – Agnieszka Dziedzic

Przedstawicielka Partnera w projekcie Aleksandra Marcinkowska z UK Butterflies z Wielkiej Brytanii opowiedziała o Roli doradcy zawodowego w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz o planowaniu kariery zawodowej na etapie szkolnym w Wielkiej Brytanii.

Przedstawicielka Partnera w projekcie Maria Pina Triunfo z Sistema Turismo z Włoch prezentowała  Nowe technologie w edukacji mobilnej.

Na konferencji mieliśmy też okazję wysłuchać  uczestników projektu- uczniów i nauczycieli, którzy testowali scenariusze i multimedia:

Pani Małgorzata Trybuś nauczyciel Zespołu Szkół Handlowych w Poznaniu  zaprezentowała przykłady dobrych praktyk i opowiedziała o testowaniu scenariuszy i materiałów multimedialnych w projekcie.

Nauczyciel z Włoch Donato Summa wraz z dwoma uczennicami Giulia Salvia i Alessia Dapoto zaprezentowali swoje doświadczenia z realizacji projektu we włoskiej szkole.

Konferencja odbyła się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania, Dyrektora Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Stowarzyszenia Centrum PISOP i Fundacji Niwa

Materiały do pobrania z konferencji: MATERIAŁY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *