I choose conciously - Erasmus + Project

+48 511 031 913 kontakt@eduexpert.eu

Konferencja w Potenzy – podsumowanie

SZANOWNI PAŃSTWO, 26 MARCA 2018 W POTENZY (WŁOCHY) ODBYŁA SIĘ KONFERENCJA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ „WYBIERAM ŚWIADOMIE – NOWATORSKIE NARZĘDZIA BUDOWANIA ŚCIEŻKI KARIERY”.

Tematem spotkania było „Uczenie się i nowe technologie: dobre praktyki w systemie edukacyjnym”, w którym podkreślono różne zastosowania nowych technologii w dziedzinie edukacji i szkoleń. W konferencji wzięli udział partnerzy projektu z Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski, nauczyciele szkół podstawowych i średnich w prowincji Potenza i przedstawiciele Krajowego Stowarzyszenia Języków Obcych Nauczycieli Basilicata.

Przedstawicielka Partnera Wiodącego Agnieszka Dziedzic przedstawiła opracowane scenariusze edukacyjne przeznaczone do doskonalenia umiejętności niezbędnych do rozwoju osobistego i zawodowego.

Przedstawicielka Partnera z Wielkiej Brytanii, Aleksandra Marcinkowska, podkreśliła znaczenie doradcy zawodowego w brytyjskim systemie edukacji .
Roberto Vardisio z Entropy Kn zaprezentował możliwości oferowane przez nowe technologie.

Raffaella Rosselli z ETN International podkreśliła, w jaki sposób uczniowie mogą używać mediów społecznościowych jako narzędzi do opowiadania o swoich doświadczeniach podczas mobilności za granicą.

Poniżej relacja z tego wydarzenia: RELACJA, a także materiały z konferencji: MATERIAŁY.

Po kliknięciu MATERIAŁY jest możliwość pobrania pliku „Prezentacja Potenza”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *